AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ömer Arvas, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2 Kasım 2021 tarihinde partisinin grup toplantısı yaptığı konuşmadan bir videoyu paylaşarak, "CHP, FETÖ aleyhine söylediği sözleri silerek FETÖ ile 'helalleşmeye' başlamış. Bu bir helalleşme değil ise CHP yönetiminde FETÖ’cülerin halen aktif olduğunun kanıtıdır. CHP yönetiminin bu konuda acilen açıklama yapması ve sorumluları kamuoyu ile paylaşması gerekmektedir." ifadelerini kullandı.

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ömer Arvas, sosyal medya hesabı Twitter'dan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2 Kasım 2021 tarihinde partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmanın bir bölümünü paylaştı.

"CHP, FETÖ İLE HELALLEŞMEYE BAŞLAMIŞ"

"CHP, FETÖ aleyhine söylediği sözleri silerek FETÖ ile 'helalleşmeye' başlamış." diyen Ömer Arvas, paylaşımında, "Bu bir helalleşme değil ise CHP yönetiminde FETÖ'cülerin halen aktif olduğunun kanıtıdır. En acı ihtimal de Kılıçdaroğlu'nun dil sürçmesiyle yaptığı FETÖ eleştirisinin kendi talimatıyla silinmesidir." ifadelerini kullandı.

"AKSİ HALDE BU VİDEO..."

CHP yönetiminin bu konuda acilen açıklama yapması ve sorumluları kamuoyu ile paylaşması gerektiğini ifade eden AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ömer Arvas, "Aksi halde bu video CHP'nin FETÖ ile anlaşma yaptığının resmi bir kanıtı olarak kayıtlara geçecektir." dedi.

Yorumlar 74 Yorum Var
 • Vatandaş hasan 10.08.2022 16:34
  Khk ile ihraç edilenler içinde gerçekten masum insanlar olabilir. Herkesin çevresinde bu insanlardan var. At izi it izine karistirilmamaliydı
 • H.demir 10.08.2022 14:59
  Fetönün siyasi ayağı fetö kasediyle gelen 15 temmuzda teröristlerin arasindan geçerek kaçan kılıçtaroglu na bu yakışır biz seninle seçimde helalleşeceğiz
 • hasd 10.08.2022 14:39
  sayın tual sözlerinize cevab olarak diyorumki bu soysuzlar helal nedir onuda bilmezler 15 temmuz şehitleriyle helalleşmeyi asla kabul etmiyorum ülkesine bayrağına dinine saygısı olmayan bu soysuzlar idama mahkumdur.
 • no name,no face 10.08.2022 14:20
  Kılıçdaroğlu, otursun,kalksın,Baykal'a dua etsin! Bir anlık şehvetin gafletine düşmeseydi, KK bu makamı ruyasında bile göremezdi..!! Vesselam..
 • enver 10.08.2022 14:19
  önce ciddiye alınıp cevap verilmeye ve iddiaları çürütülmeye çalışılıyordu. hep yalan dolan fetö izleri. bu işin sonu yok artık ne dediği ne diyeceğinin bir önemi kalmadı.
Daha fazla yorum görüntüle