Fetullah Gülen Terör Örgütü'nün yayın organında, elebaşı Gülen'in etrafındakilerle yaptığı bir konuşmaya ait video yayımlandı.

FETÖ elebaşı Gülen: ''Sabah kalkıp o taraftan bu tarafa dönüyorum, Elimde değil bunlar benim. Koskocaman bir tarihi, tarihi yanlışlıkları, bütün gece yaşayıp duruyorum ve ızdırapla kıvranıyorum. Bilemezsiniz yani, ızdırapla kıvranıyorum.''

Yorumlar 780 Yorum Var
 • Fetö gebermiş 20.08.2022 17:18
  Videoda tarih yok saat yok. En son görüntülerinde fetö hortlak gibiydi. Ayakta zor yürüyordu. Demek ki haşhaşi başı fetö gebermeden önce böyle videolar çektiler. Fetö gebermiş haberleri yayılınca kendi haşhaşilerini gebermediğine inandırmak için bu videoları yayınlayıp duruyorlar. Haydi birde canlı yayın yapın bakalım. Yapamazsınız. Çünkü fetö gebermiş.
 • Tarık 20.08.2022 16:46
  Geberdiğini görelim inş
 • antalya osmanlı 20.08.2022 15:15
  bu şeytan tam şeytan. ...tamam ama türkiye 200 yıldır uyumuş. türkiye 2011 de tamamen farkına varamadı. bir şeyleri sezdi. 2012 uyanmaya başladı.. bu şeytana 1985 den beri bir kesim devlet dahi çok güvendi.. şu bir gerçek ki TAYYİB ERDOĞAN olmasaydı.. bu hale devleti yönetiyor olacaktı.. REİSDEKİ kasımpaşalılık pes etmeme duygusu sayesinde T Ü R K İ Y E uyanmıştırççççççççççççççççççççççççççç
 • A. Karaduman 20.08.2022 14:06
  UYANIK OLUN MİLLET! Bu hainler seçim öncesi ortalığı karıştırmak için gizli mesaj yolluyorlar. Ona buna kızıp da elimizdeki nimetten olmayalım. Pişman olmuş fetöcü çok azdır. Çünkü onlar beyni felç edilmiş mankurtlardır. Adanmışlık psikolojisi, büyülenmek gibidir. O psikolojiden çıkamazlar. Çıkmaları için "akletmeleri" gerekir. Oysa onlarda akledecek beyin hücresi yoktur. O yüzden sessiz kalırlar. Ama yarın öbür gün ellerine geçecek ilk fırsatta aynı ihaneti yenileyeceklerdir. Reis'i kurda kuşa, haine, ite, köpeğe yedirtmeyelim. Pireye kızıp yorganı yakmayalım. Yarın öbür gün çok pişmanlık çekeriz!
 • Vatandaş Rıza 20.08.2022 14:01
  Ağa baban şaron gibi gebereme e mi! Ettiklerinin acısını her hücrende hissede hissede, ebu leheb gibi kokuşmuş bir leşe dönünceye kadar yavaş yavaş mürd ol, hain domuz! Bu mel'un seçim öncesi yine şifreli konuşuyor. Kesilen kısımlarda gizli mesajlar olmalı. O kısımları örgüt üyesi hainlere göndermişlerdir.
Daha fazla yorum görüntüle