Haluk Levent'in konser sırasında elinde mikrofonla şarkı söyleyerek bir kahvehaneye girişinin görüntülerini sosyal medya hesabından "Hayatımın en ilginç konseri" notuyla paylaştı.

Şarkıcı Haluk Levent Edirne'nin İpsala ilçesinde konser verdi. Haluk Levent, İpsala'nın kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı'nda sahneye çıktı. Sıcaklığın 8 derece ölçüldüğü havada konser veren Haluk Levent'in şarkılarına dinleyenlerde eşlik etti.

Konser sonunda İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili ve Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Haluk Levent'i tebrik ederek İpsala pirinci armağan etti.

Üşüyen Haluk Levent konser sırasında kahvehaneye girdi Bu arada konserin bir bölümünde elinde mikrofonla şarkı söyleyerek meydan yakınındaki bir kahvehaneye giren Haluk Levent bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

"Hayatımdaki en ilginç konser" dediği sosyal medya paylaşımına Haluk Levent, havanın soğukluğu notunu düştü. Paylaşımdaki görüntüde "Aşkın mahpushane" şarkısını söylerken Haluk Levent'in kahvehanede oyun oynayanlara eşlik edişi de yer aldı.

Yorumlar 3 Yorum Var
  • Hakan 01.12.2022 17:47
    Adam ya :D
  • hoca 01.12.2022 12:28
    ahsdjhasjkdad Böyle bir konseri anca Haluk Levent verebilirdi. Helal :)
  • emrah akbulut72 01.12.2022 11:16
    ülkenın tek sanatçısı diğerleri sözde sanatçı