Cumhurbaşkanı Erdoğan: Elektrikte tüm abone gruplarında nisan ayından itibaren yüzde 15 indirime gidiyoruz. Sanayide kullanılan doğalgaza da yüzde 20 indirim yapıyoruz.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'na enerjide iki önemli müjdeyi duyurdu.

Pazartesi günü TOGG yönetim kurulu üyeleri misafirimiz olacak. TOGG 177 binin üzerinde sipariş aldı. Ülkemiz, ilk yerli otomobiline sahip çıktı.

"PAZARTESİ İLK ARACIMIZI TESLİM ALACAĞIZ"

Her başarının ardında, işte böyle bir emek, büyük bir sabır, büyük bir gayret var. Üretilecek ilk TOGG'a talip olduğumuzu söylemiştik. Pazartesi inşallah ilk aracımızı teslim alacağız.

ELEKTRİK VE DOĞAL GAZA İNDİRİM

Peş peşe indirim müjdesi veren Erdoğan, ''Elektrikte tüm abone gruplarında nisan ayından itibaren yüzde 15 indirime gidiyoruz. Sanayicilerimizin kullandığı doğal gaz tarifesinde nisandan itibaren yüzde 20 indirim yapıyoruz'' açıklamasında bulundu.

YENİ MÜJDENİN SİNYALİ VERİLDİ

Erdoğan "Arefe günü Karadeniz gazının Kilyos işleme tesisine getirdiğimizde milletimize çok güzel müjdelerimiz de olacak." diyerek yeni müjdelerinde sinyalini verdi.

1000 MADENCİ ALINACAK

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "10 bin madencimiz deprem bölgesinde canla başla çalışarak milletimizin gönlünü kazandı. TTK'ya 1000 madenci alıyoruz." dedi.

Yorumlar 0 Yorum Var