Erzurum Üç Kümbetler mevkiinde sosyal medya için dron çekimi yapan fotoğrafçılar ilginç görüntülerle karşılaştı.
Çifte Minareli Medresede çekim yapan fotoğrafçılar dronden korkan bir çocuk fark etti. Çocuğun tepkisini görmek isteyen fotoğrafçı dronu çocuğa doğru hareket ettirince çocuğun drondan korkup kaçtığını fark etti. Çocuk bir süre drona kar topu attı. Korktuğu için drona defalarca kar topu fırlatan çocuk an ve an görüntülendi. Çocuğun attığı bir kartopu dronun 10 santim önünden geçti. O anlar dron kameralarına yansıdı.
04.12.2023 10:23
Yorumlar 1 Yorum Var
-
BoRa 04.12.2023 11:23Babaannemin kurgu degil dedigi Video
“GÜNCEL” Kategorisine Ait Diğer Videolar