CHP listelerinden seçime giren ve CHP'lilerin oylarıyla milletvekili seçilen Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Dr. Selim Temurci, Farklı Açılar programı canlı yayınında Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum'la ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

'MURAT BEY'İN ÖNDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM'

Kendisine yöneltilen "Size göre Murat Kurum’un şansı mı daha yüksek Ekrem İmamoğlu’nun mu?" sorusuna yanıt veren Temurci, "Murat Beyin önde olduğunu düşünüyorum." dedi.

GELECEK PARTİSİ, AK PARTİ İLE İTTİFAK YAPACAK MI?

Gelecek Partisi'nin AK Parti ile ittifak kuracağı iddialarına da açıklık getiren Temurci,

“Gelecek Partisi, Türkiye’de her siyasi parti ile görüşüyor. Gelecek Partisi’nin yönetimi İstanbul, Ankara, İzmir, Konya konusunda siyasi partilerle görüşüyor. 20 Şubat’a kadar karar verecekler. Önümüzdeki süreçte mevcut belediye başkanının performansını İstanbullular değerlendirecek. Murat Kurum’unda performansını değerlendirecekler.

Açık ifade edeyim. Ben İstanbul’un siyasi kavgaların merkezi olmasını istemiyorum. Siyasi kariyer için İstanbul çok önemli bir ildir. İstanbul’a hizmetkar olmadan daha büyük hedefler peşinde koşarsanız İstanbul sizi bir yere taşımaz.

'KADİR TOPBAŞ TARZI YAKLAŞIMIN İSTANBUL'UN SORUNLARINA DAHA İYİ GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM'

Ben Kadir Topbaş tarzı yaklaşımın İstanbul’un sorunlarına daha iyi geleceğini düşünüyorum. Bu konuda Murat Kurum’un daha önde olduğunu söylüyorum." şeklinde konuştu.

Yorumlar 0 Yorum Var
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek