Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanlığı'na yaptığı ziyarette bulundu. Altınok, 31 Mart'ta yapılacak seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Altınok, yaptığı açıklamada 4 saat çalışan ve hizmet eden bir Ankara Büyükşehir Belediyesi olacağını söyledi. Ankara'nın 5 yılını geriye gittiğini ve kayıp yıllar olduğunu savunan Altınok, Büyükşehir Belediyesi'nin bütçesinin doğru ve dengeli kullanılmadığını ve yapılan işlerin bütçeye denk gelmediğini ileri sürdü. 

"ANKARA BÜYÜK BİR KASABAYA DÖNÜŞTÜ"

Ankara'nın büyük bir kasabaya dönüştüğünü ve akşamları ışıkları sönmüş, karanlık bir şehir olduğunu ifade eden Altınok, Fırsatlar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin'in yaptığı hizmetleri övdü ve Büyükşehir'den daha başarılı olduğunu savundu. Ankara'nın 31 Mart'ta kazanması gerektiğini ve Cumhur İttifakı'nın ruhuna sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Altınok, şunları söyledi:

“24 saat çalışan ve hizmet eden bir Ankara Büyükşehir Belediyesi olacağız. Şehre vebalimiz var, kente vebalimiz var, çocuklarımıza vebalimiz var, torunlarımıza vebalimiz var. Seçim 4 yılda bir yapılıyor. Belediye başkanı şehrin sadece 5 yılını planlamaz, 5 yılını yönetmez. Belediye başkanı şehrin, kentin, geleceğini planlar ve geleceğini de yönetir. Kadim Başkent’imizin yavaşlayan hatta çok yavaşlayan hizmet anlayışını değiştireceğiz ve şehrimizin kaybettiği 5 yılını desteklerinizle inşallah telafi edeceğiz. Ankara büyük bir kasabaya doğru gidiyorlar. Akşam sekizde ışıkları sönen dokuzda ışıkları sönen, ruhunu kaybetmiş karanlık, büyük bir kasabaya doğru gidiyor Ankara. 31 Mart’ta inşallah Başkent’imizin kandillerini ve ışıklarını yakacağız. 24 saat çalışan bir belediye olacağız. Eserler ve hizmetlerle şehrimizi, hanımlarımızın yaptığı gibi dantel gibi oya gibi işleyeceğiz.”

 

Yorumlar 1 Yorum Var
  • Namyelüs 21.02.2024 22:34
    Ankarayı yavaş yavaş öldüren Mansur Yavaş,sana Ankara çok büyük geldi.Ankaralı senden kurtuluşunu kutlamaya hazırlanıyor.