Küçük bir kızın hayatını kurtarmaya çalışırkenki görüntüleri ile gündem olan doktor Muhammed Kaşkaş, dün gece İsrail'in ailesinin evine düzenlediği saldırıda şehit edildi.

Küçük Bir Kızın Hayatını Kurtarırken Gündem Olan Doktor Hedef Alındı

Doktor Muhammed Kaşkaş, İsrail'in Ailesinin Evine Yönelik Saldırıda Hayatını Kaybetti

Gazze'de yaşanan trajik olaylarda, kahraman doktor Muhammed Kaşkaş dün gece İsrail'in düzenlediği saldırıda şehit edildi. İnsani yardım çalışmalarıyla tanınan ve küçük bir kızın hayatını kurtarma çabalarıyla gündeme gelen doktor, evlerine yapılan hain saldırı sonucunda hayatını kaybetti.

Doktor Kaşkaş, bir süre önce bir kız çocuğunun hayatını kurtarmak için gösterdiği çaba ile uluslararası arenada takdir toplamıştı. Ancak bu kez, İsrail'in hedefi haline gelerek evlerine yapılan saldırı sonucu yaşamını yitirdi.

Olayın ardından bölgede büyük bir üzüntü ve öfke hakim. Doktor Kaşkaş'ın fedakarlığı ve insanlık için yaptığı mücadele unutulmayacak. İsrail'in masum sivilleri hedef alması uluslararası toplumdan sert tepkiler alırken, adaletin sağlanması için çağrılar yükseliyor.

Şehit doktor Muhammed Kaşkaş, barış ve adalet mücadelesindeki yerini daima koruyacak, onun emaneti olan insanlık değerleri için mücadele edilmeye devam edilecek.

Yorumlar 27 Yorum Var
 • CABİR 27.02.2024 12:26
  müslüman liderler için yaşasın cehenlem korkak liderler için var olsun cehenlem ordularını resmi bayramlarda müsamere çocukları gibi yürütenlere yazıklar olsun
 • vatandaş 26.02.2024 10:16
  Bu alçak zalimler için iyi ki cehennem var er geç ilahi adalet tecelli olacak sek ve süphe yok........Ey dünya neredesin vijdanlar kurumuş , mazlumun ahı dünyayı yakar....
 • ALLAH dostu 25.02.2024 22:12
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM RABBİMİZ ALLAHTIR ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM kainattaki zerrelerin adedi kadar YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET YALVARIYORUM ALLAHIM MASUMLARA YARDIM ET
 • GÖZLEMCİ 25.02.2024 21:29
  Bu siyonistlerin başıma atom inmeden durmayacaklar.
 • Tamam 25.02.2024 21:11
  Şerefszler kahraman olan hayat kurtaranları özel takip edip katldiyor. Dünyada bizde zalimce seyrediyoruz.
Daha fazla yorum görüntüle