DEM Parti İBB Başkan adayı Meral Beştaş, CHP'ye sert tepki gösterdi. Beştaş, "Sanki biz mecburmuşuz gibi, bir borcumuz varmış gibi konuşuyorlar. Oraya geleceksek eğer bizim CHP'den alacağımız var. 2019'da verdiğimiz destek ortada" dedi.
DEM Parti İBB Başkan adayı Meral Beştaş, CHP'ye sert tepki gösterdi. Beştaş, "Sanki biz mecburmuşuz gibi, bir borcumuz varmış gibi konuşuyorlar. Oraya geleceksek eğer bizim CHP'den alacağımız var. 2019'da verdiğimiz destek ortada" dedi.