Antalya'nın Finike ilçesinde özel kreşte 1'i kız 2 çocuğu darp ettiği kreşteki kameralara yansıyan iş yeri sahibi ve öğretmen Özlem Ünal tutuklandı.

Finike'deki özel kreşe 14 Mayıs'ta giden polis memuru C.A., kızının yüzünde kızarıklık ve vücudunda morluklar olduğunu fark etti. Hastaneden darp raporu alan C.A., polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Şikayet sonrası kreşe giden ekipler, güvenlik kamera kayıtlarını almak istedi ancak kreş yönetimi kamera kayıt cihazının bir kişi tarafından alındığını ve tamirde olduğunu söyledi. Çalışanların ifadesini alan polis, araştırmalara rağmen kamera kayıt cihazına ulaşamadı.

DARBETTİĞİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

18 Mayıs'ta sosyal medyada, 27 Ekim 2023 tarihine ait bir güvenlik kamera görüntüsü paylaşıldı. Görüntülerde; 1'i kız 2 çocuğun sınıfta kreşin sahibi ve öğretmeni Özlem Ünal tarafından darbedildiği anlar yer aldı. Finike Cumhuriyet Başsavcılığı, görüntüler üzerine soruşturma başlattı.

Kreşe giden polis ekipleri, dün Özlem Ünal'ı gözaltına aldı. Gece geç saatlere kadar süren ifade işleminin ardından adliyeye sevk edilen Ünal, nöbetçi hakimlikte tutuklandı.

ŞİKAYETÇİ SAYISI ARTTI

Olayın ortaya çıkmasının ardından geçen yıldan bu yana çocuklarının darbedildiğinden şüphelenen ancak herhangi bir kamera görüntüsü veya başka bir emareye ulaşamadığı belirlenen bazı ailelerin de şikayetçi olduğu öğrenildi. Aileler gece geç saatlere kadar adliye önünde bekleyerek, süreci takip etti. Finike Cumhuriyet Başsavcılığı'nın kreşteki darp iddiasına ilişkin soruşturmayı titizlikle sürdürdüğü belirtildi. 

Yorumlar 20 Yorum Var
 • FIRAT 20.05.2024 09:27
  Devlet; kadın memuruna 6 yaşına kadar izin vermeli ki çocuklar kreş köşelerine atılmasın...
 • Özel biri 19.05.2024 22:26
  Çocuğu kreşe veren anneler çok suçsuz zaten Türkiye'de her doğan çocuk kreşte büyüdüğü için adet olmuş olsa gerek suçlu aileler madem çocuğunuzu seviyosunuz sokağa atmayın ağlamayın .
 • Zek 19.05.2024 21:29
  Her sokağa kreş açacam diyen CHP zihniyeti.
 • Zek 19.05.2024 21:27
  Şaşırmıyorum işte CHP'NİN zihniyeti bu. Belediye kreşleri ayda bir kontrol etmesi lazım.
 • Aliusta 19.05.2024 20:06
  O kreşi neden açıyorsun sadece milletin çocuğunu para gibi gorerekmi neden çocuklara musehemali davranmıyor sunuz sorunlu bu insanları öncelikle bir psikiyatrist ve psikolok doktirlari test lerinde geçirmeli öfke kontrolleri olculmeli her okulunu bitiren diblomasi olan kreş acamamalidir.
Daha fazla yorum görüntüle