İsrail'in, Gazze'nin orta kesimindeki Nusayrat Mülteci Kampı'nın batısında ve Ez-Zevayide bölgesinde iki eve düzenlediği hava saldırıları sonucu ölen ve yaralananların olduğu bildirildi.

SİVİLLERE SALDIRI DEVAM EDİYOR

Filistin resmi ajansı WAFA'nın haberine göre, görgü tanıkları, İsrail savaş uçaklarının, Nusayrat Mülteci Kampı'nın batısında bir eve hava saldırısı düzenlediğini belirtti. Görgü tanıkları, saldırı sonucu ölen ve yaralananların olduğunu dile getirdi.

Gazze Şeridi'nin orta kesimindeki Deyr el-Belah kentindeki Aksa Şehitleri Hastanesinden bir sağlık yetkilisi de İsrail savaş uçağının Ez-Zevayide bölgesinde Et-Telbani ailesinin evini bombalaması sonucu ölen ikisi çocuk 3 kişinin cenazesi ile çok sayıda yaralının hastaneye getirildiğini ifade etti.

Yorumlar 1 Yorum Var
  • Hakan TAŞÇI 11.06.2024 18:26
    Yeter artık daha fazla can kaybı olmasın katil İsrail durdurulsun Amerika durduramıyorsa kenara çekilsin silah vermesin Barış'ı seven Milletler bir araya gelsin barış gücü oluşturulsun FİLİSTİNLİLER katil İsrail tarafından ABD nin desteği ile öldürülüyor . Suçları ülkelerini savunmak.Cezaları ölüm. insanı değerler insanlık kaybediyor .işgalci soykırımcılar.
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek