GÜNCEL / 17.02.2020 01:15

HDP'li vekilden skandal iddia! Valilik görüntüleri paylaştı

HDP’nin Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, yine hakkında bilgi sahibi olmadığı bir haber üzerinden skandala imza attı. Gergerlioğlu, polisin bir eve yaptığı baskında  İdil Belediyesi eski çalışanı Murat Şen'in annesi ve yeğenin darbedildiğini iddia etti.

VALİLİK GÖRÜNTÜYLE YALANLADI

Şırnak Valiliği, polis ekiplerince düzenlenen terör operasyonu sırasında İdil Belediyesi eski çalışanı Murat Şen'in annesi ve yeğenin darbedildiği iddialarının asılsız olduğunu bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada, 14-15 Şubat'ta savcılığın talimatıyla Emniyet Müdürlüğü ekiplerince terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyon gerçekleştirildiği belirtildi.

Sosyal medyada operasyonda İdil Belediyesi eski çalışanı Murat Şen'in annesi ve yeğeninin darbedildiğine dair gerçek dışı paylaşımlar yapıldığı belirtilen açıklamada, şöyle denildi:

"Gözaltına alınan Nurettin Şen'in ikametinde yapılan aramada görevli ekipler tarafından yapılan kamera çekiminde de açıkça görüldüğü haliyle evde bulunan Fatım Şen'in koluna, kilidi kendisi tarafından açılan sandukanın kapağı düşmüştür. Darbedildiği iddia edilen Abdurrahim Şen ise gözaltına alınan şahıslardan olmadığından kendisine yönelik bir işlem yapılmamış, bahse konu operasyon esnasında görevlilerimize herhangi bir mukavemet gösterilmediği gibi kesinlikle herhangi bir darp olayı meydana gelmemiştir."

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Bursa Belediye Başkanı Alinur Aktaş'tan iddialara sert yanıt GÜNCEL - 27.11.2020 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile Millet Kütüphanesi'ni gezdi GÜNCEL - 26.11.2020
 • Vatandaş 17.02.2020 11:30 / 3 kişi beğenmiş /

  Olsa ne olacak mukavemette bulunduysa her şey olur akıllı olsunlar

 • Mete TÜRK 17.02.2020 10:44 / 4 kişi beğenmiş /

  Bu hdp vekillerinin hepsinin vekilliği biran önce iptal edilmeli.

 • İLKELİ 17.02.2020 10:23 / 3 kişi beğenmiş /

  lut kavnı gibiler sapkınlıkları yok olmalarına sebep olacak bunların

 • Manisalı 17.02.2020 10:21 / 4 kişi beğenmiş /

  Hep yalan dolan bir seferde doğruyu söyleyin.bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir miş.

 • Adem Yavuz 17.02.2020 10:17 / 2 kişi beğenmiş /

  Kocaeli milletvekili iste burasi TR nin bittiginin isareti yanlis politikalarla bati illerini hdp li doldurdular adamlar politikayi bile yanlis etkiliyor yoksa gercek Kocaelinin hdp ile ne isi olur...

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla