KAHRAMANMARAŞ'ta, depremde ağır hasar alan ve ekipler tarafından kontrollü olarak yıkımı gerçekleştirilen bina, arkada bulunan sağlam binanın üzerine devrildi. O anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken, bina sakinleri ise fenalık geçirdi. 

6 Şubat'ta meydana gelen depremlerin ardından Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yürütülen hasar tespit çalışmalarında ağır hasarlı olduğu tespit edilen binaların yıkımı devam ediyor. Merkez Onikişubat ilçesi Abdulhamidhan Mahallesi Katip Çelebi Caddesi'ndeki 12 katlı binanın da yıkımı için ekipler çalışma başlattı. Yıkım çalışmaları sırasında bina, arka taraftaki 7 katlı binanın üzerine devrildi ve ortalığı toz bulutu kapladı.

Yedi katlı binanın giriş kısmı kapanırken, dış duvarlarının bazıları da yıkıldı. Bu sırada bazı bina sakinleri ise fenalık geçirdi. O anlar da cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Yorumlar 6 Yorum Var
 • Bünyamin Öztürk 01.06.2023 15:29
  Ha ha bir yoruma çok güldüm. Yıkım için üniversitede ayrı bir bölüm olmalı yazmış. Ne üniversitesi lan adamların okuma yazması bile yoktur. Binaları yapanlar da zaten ilkokul mezunu. Paran varsa her işi yaparsın bu ülkede. Ek iş olarak inşaat mühendisliği bile yaparsın. Hükümet uyumaya devam.
 • Mustafa Akın 01.06.2023 15:26
  Türk usulü yıkım. Binaların yapımı da Türk usulü yıkımı da Türk usulü olunca böyle oluyor.
 • pusula 01.06.2023 14:47
  Allahtan kontrollü yıkılmış, liyakatsizlik her yerde ya
 • Laheyli gurbetci 01.06.2023 14:21
  Turk isi bina yikimi, bravo tebrik ederim. Ruslarla ayni kulvarda yarisiriz.
 • tepki 01.06.2023 12:21
  daha bina yikmasini bilmiyorlar
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek