İstanbul Haliç'te daha önce iki kişi kurtaran tekne kaptanı Hasan Mutlu bu sefer de denize düşen bir köpeği kurtardı. Karaya çıkarılan köpek kendisini kurtaran Hasan Mutlu'yu koklayarak, adeta ona teşekkür etti. O anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi. 

Haliç’te tekne kaptanı Hasan Mutlu iskeleden denize düşen bir köpeği görünce harekete geçerek onu kurtardı. Sudan çıkardığı köpeği teknesine alan Hasan Mutlu kurulayıp temizlediği köpekle oynayıp, kendisine gelene kadar onunla zaman geçirdi.  Mutlu, kurtardığı köpekle selfie çektiği sırada köpek onu koklayıp adeta teşekkür etti. Kendine gelen köpek daha sonra buradan uzaklaştı. Yaşanan olay cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

3 CAN KURTARDI 

Haliç bölgesinde teknesiyle yolcu taşımacılığı yapan Hasan Mutlu daha önce Metro Köprüsü’nden denize atlayan genç bir kadını bir zaman sonra da yine köprüden atlayan bir erkeği kurtarırken görüntülenmişti. Hasan Mutlu son olarak denize düşen bir köpeği kurtardı.

Yorumlar 4 Yorum Var
 • Göktürk 13.03.2021 16:38
  Türkiyemin GÜZEL insanları
 • murat 13.03.2021 09:00
  Bir de farklı açıdan bakalım mevzuya haberin tanıtım resmini öyle enteresan bir açıdan koymuşsunuz ki sanki ( ABİMİZİN YAPTIĞI GÜZEL DAVRANIŞI ALKIŞLIYORUM O AYRI BİR DURUM) mission ımpossible ıı sahnesi gibi.
 • Baht 13.03.2021 07:53
  Ee...ne de olsa Karadenizli Hemşehrim..
 • zafer gülten 12.03.2021 23:58
  Allah da seni tüm sıkıntılarından kurtarsın inşallah,cennet ehlinden olasın.
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek