Sosyal medya fenomeni Sefa Kındır’ın birlikte video içeriği ürettiği arkadaşları, bu defa şakanın dozunu kaçırarak Kındır’a ait olan yaklaşık 700 bin TL değerindeki lüks otomobilin içine beton döktü.

Sosyal medya fenomeni S.K. ve ekip arkadaşlarının birbirlerine yaptıkları şakalara bir yenisi daha eklendi. Ürettiği ilginç videolarla gündemden düşmeyen Sefa Kındır, şaka olsun diye geçmişte ekip arkadaşlarının lüks arabalarını boyadı, parçalarını söktü. Bunun üzerine şakalara karşılık vermek isteyen ekip arkadaşları S.K’nın lüks arabasına göz dikti. Sefa Kındır’ın arabasını alan arkadaşları ilk olarak arabanın parçalarını söktü. Daha sonra arabanın kasasını gelişigüzel boyayan arkadaşlar, son olarak yaptıklarıyla şakanın dozunu kaçırdı. Arabayı garajdan çıkaran ekip, daha sonra çağırdıkları beton mikseri ile piyasa değeri yaklaşık 700 bin TL olan lüks otomobilin içerisine eğlenerek beton döktü. Birbirlerine yaptıkları şakaların gitgide dozunun büyüdüğünü belirten Kındır, “Bu bizim şakalarımızın sonu oldu. Biraz büyük şaka oldu. Eşek şakasına döndü” diye konuştu.

'BETONU DÖKMÜŞLER'

Piyasa değeri yaklaşık 700 bin TL olan lüks aracının içerisine arkadaşlarının şaka olsun diye beton döktüğünü ifade eden sosyal medya fenomeni S.K., “Arkadaşlarımızla beraber kanallarımızda birbirimize bu tür şakalar yapıyorduk. Daha önce arkadaşlarımın arabasını boyadım. Onların arabasının parçalarını söktüm. Onlara bu tür bazı şakalar yaptım. Bu yaptığımız şakaların dozu gitgide büyüdü. Başıma böyle bir olay geldi. Piyasa değeri yaklaşık 700 bin lira olan aracımın içerisine beton dökmüşler. Şu anda gerçekten çok şaşkınız. Arkadaşlarımla beraber bunun içerisinden betonu nasıl çıkaracağımızı düşünüyoruz. Bu bizim şakalarımızın sonu oldu. Biraz büyük şaka oldu. Eşek şakasına döndü. Diğer arkadaşlarıma ben bu kadar büyük şakalar yapmamıştım. Bunlar gitgide işin dozunu artırdılar. Olan belli yani betonu dökmüşler” şeklinde konuştu.

Yorumlar 8 Yorum Var
 • Vatandaş 15.04.2022 16:33
  Ahmaklık para ile değilya...
 • Everest 14.04.2022 05:52
  Yazık çok yazık
 • Ergün 13.04.2022 21:35
  700 000 lira yardım yap desen yapmazlar!
 • Vatansever 27 25.03.2022 09:21
  Bu tip(siz)lerle aynı havayı soluduğuma bir türlü inanamıyorum...
 • Reisgiller. 12.03.2022 15:05
  Allah cc hü,bu insanlara akıl fikir versin,millet ayçiçek yağı alamıyor,bu kendini bilmezler yaptıklarına bak.Devlerimizden ricam odurki,bu tip insanlarun vergilerini %500 arttırsın ve vergi yüzünden bu videoları çekemesinler.
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek