Sivas’ın Şarkışla ilçesinde bir damat adayı, vize problemi yaşayınca Almanya’da ki düğününe cep telefonu ile görüntülü bağlanarak katıldı.

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde yaşayan 24 yaşındaki Alperen Polat, kendi düğününe cep telefonu aracılığı ile görüntülü bağlantı yaparak katılmak zorunda kaldı. Geçtiğimiz aylarda Almanya’nın Hauptsrabe kentinde yaşayan Kübra Polat ile nişanlanan ve resmi nikahını Polat, Almanya tarafından kendisine vize verilmeyince geçtiğimiz gün Almanya’da gerçekleştirilen düğününe katılamadı. Polat bedenen katılamadığı düğününe cep telefonu aracılığı ile görüntülü bağlantı yaparak katıldı. Polat, kuaförde başlayıp salonda biten düğünü 8 saat boyunca adım adım cep telefonundan katip etti. Vize problemi nedeniyle düğünlerinde bir araya gelemeyen çift, önümüzdeki günlerde Sivas’ta yeniden bir düğün gerçekleştirmeyi planlıyor.

Başına gelen ilginç durum yüzünden online damat olarak anılan Alperen Polat, buruk bir düğün yaşadığını belirtip, “Eşimle nişanlandık, resmi nikahımızı yaptı. Almanya’da ve Sivas’ta birer düğün planladık ve tarihleri belirleyip davetiyelerimizi dağıttık. Ancak vize alamadığım için Almanya’da planlanan düğünüme katılamadım. Bende kuaföründen salonuna kadar 8 saat boyunca whatsapp üzerinden düğüne katıldım. Benim için buruk bir düğün oldu. Eşimin yanında olmak isterdim. Önümüzdeki günlerde Sivas’ta yeniden düğünümüzü yapacağız. İnşallah orada birlikte ve mutlu olacağız” dedi.

Yorumlar 5 Yorum Var
 • Şenol giden 26.04.2024 08:37
  Dön geri damat, hazır bahanen var. Bu gelin seni öldürür. Sonra mazıklama.
 • yunus 02.06.2022 09:46
  Yüce gönüllü insanlar hayallerde kendileri olmasada uzak görüp sevinenler.. Ne müthiş bir hoş görü ve kalp temizliği maşallah. Benim ülkem benim insanım benim milletim bu işte.
 • Ülkeci 01.06.2022 09:15
  Bu neyin kafası? Allah ıslah etsin.
 • oku-yorum 01.06.2022 06:58
  erteleseydiniz ya! ipin ucu kaçtı zırto kuşağı bu işte.
 • sepet 31.05.2022 21:07
  bu taktiği biliyoruz birçok kişi evlenip gidince boşanıyorlar alman da buna uyanmış
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek