EMLAK / 29.11.2019 12:38

Başbakanı canlı yayında erittiler! Televizyonlarını açanlar şok oldu

İngiltere'de Channel 4 televizyonunda parti liderlerinin seçim öncesi yaptığı, canlı yayımlanan iklim değişikliği tartışmasına katılmayı reddeden Başbakan Boris Johnson ve Brexit Partisi liderinin yerlerine, üzerinde parti amblemleri bulunan, buzdan dünya heykelleri konuldu.

Muhafazakar Parti'nin, İngiltere'nin yayın denetim kurumu Ofcom'a şikayette bulunması ve kanalı İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn ile birlikte komplo kunmakla suçlaması nedeniyle, İşçi Partililer Başbakan Boris Johnson'ı "bir korkak ve zorba" diye tanımladı.

HEYKELLER CANLI YAYINDA ERİDİ

Johnson, canlı televizyon tartışmasına katılmayı reddetmiş ve yerine Bakan Michael Gove'ın çıkmasını önermişti. Ancak Channel 4 bu öneriyi Gove'un parti lideri olmaması nedeniyle reddetmişti. BBC Türkçe'nin aktardığı habere göre; Channel 4 Editörü Ben de Pear, kanalın "dünyanın acil durumunu temsil etmesi için, tartışmaya katılmayan liderlerin yerine iki buzdan heykelin konulduğunu" söyledi ve eriyen buzun "katılmayan liderleri temsil eden görsel bir metafor olduğunu" söyledi.

Tartışma sırasında ise, diğer partilerin lideleri iklim politikalarını anlattı. Corbyn, bu seçimin iklim krizine çözüm bulmak için son fırsat olduğunu söylerken, Liberal Demokrat Pati lideri Jo Swinson, Brexit'in durumu daha da kötüleştireceğini belirtti. Yeşiller'in lideri Sian Berry de, diğer partilerin kendi politikalarını taklit etmek için ellerinden geleni yaptığnını savundu.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR HDP, Türkiye'nin en geç kadın milletvekilini mecliste konuşturmadı! EMLAK - 29.07.2020 (29 Temmuz 2020 Günün Önemli Gelişmeleri) EMLAK - 29.07.2020
  • Sns 29.11.2019 14:15 / 3 kişi beğenmiş /

    Mutlu ve putlu azınlık özentisi zavallılar.

  • Serkan 29.11.2019 13:47 / 1 kişi beğenmiş /

    Muhalif mizah budur. Öyle dalga geçerek hakaret ederek olmaz...

  • Mehmet 29.11.2019 13:20 /

    Şok oldum

emlak kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla