İzmir’in Konak ilçesinde bir kadın şüpheli, bileziklere bakma bahanesiyle girdiği kuyumcuda yaklaşık 10 bin lira değerindeki bileziği el çabukluğuyla çaldı. O anlar iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Olay cumartesi günü saat 14.25 sıralarında Alsancak mahallesinde bulunan bir kuyumcuda meydana geldi. İddiaya göre şüpheli kadın, bilezik bakma bahanesiyle kuyumcuya girdi. Bu sırada tezgahta bulunan Hüseyin Demiroğlu, bakması için bilezikleri tezgaha çıkardığında çalışanın dikkatini dağıtmak için sorular soran şüpheli, bu sırada iki bileziği aldı. El çabukluğuyla piyasa değeri 10 bin lira olan bileziği telefonunun altına sıkıştıran şüpheli, diğerini tekrar yerine bıraktı. Şüpheli kısa süre sonra bilezikleri beğenmediğini söyleyip iş yerinden ayrıldı. Şüpheli gittikten sonra bir bileziğin eksik olduğunu gören Demiroğlu, güvenlik kameralarını izleyince hırsızlığı gördü. İş yeri sahibi şüpheliden şikayetçi olurken, hırsızlık anları güvenlik kameraları tarafından da kaydedildi. Görüntülerde şüphelinin Demiroğlu’yla konuştuktan sonra iki bileziği çıkarıp birini telefonunun altına koyduğu görülüyor.

Yorumlar 4 Yorum Var
 • vatandaş 26.07.2021 22:02
  o el kesilmezse daha çok can yanar.
 • Efendi 26.07.2021 19:48
  Rezil oldun, diyemeyecem, zaten rezildin, bu goruntulerden sonra kimse yuzune bakmaz artik, insanlar senden uzak duracak artik. Tebrikler pis insan.
 • muyo 26.07.2021 19:27
  kuyumcular sizi uyarıyorum şimdiye kadar izlediğim bütün hırsızlık olaylarında hırsızlık yapanların ellerinde mutlaka çaldığını gizlemek için aksesuar olarak kullandığı el çantası büyükçe bir cüzdan ve cep telefonu mutlaka kullanıyorlar.böyle kişiler dükkana geldimi gözünüzü üzerinden ayırmayın canınız yanmasın
 • Fatih 26.07.2021 18:37
  Yeter artık. Hırsızlardan hayat yaşanmaz oldu. Çok acilen cezalar artırılmalı.