EMLAK / 22.05.2020 02:00

Ekrem İmamoğlu'ndan 'eşcinsel evlilikle' ilgili skandal açıklama

CHP İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, canlı yayında sapkın eşcinsel evlilik konusunda skandal açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, ''eşcinsel vatandaşlarımızın haklarını korumakla yükümlüyüm'' ifadelerini kullandı.

'Jülide Ateş'le 40' programına katılan CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, aileyi ortadan kaldırma ve gençleri zehirleyerek toplumu ifsat etme projesi olan eşcinsel sapkınlıkla ilgili skandal açıklamalarda bulundu. 

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın hutbesini de hatırlatan Jülide Ateş'in "Eşcinsel evlilikleri onaylıyor musunuz?" sorusuna cevap veren CHP'li İmamoğlu, eşcinsellerin yaşam kalitesini korumakla sorumlu olduğunu belirtti. Sözlerinin devamında eşcinsel evliliği onayladığını ancak toplumun buna hazır olmadığını ifade etti.

İşte İmamoğlu'nun o skandal açıklaması: 

"Ben özgürlüklere saygı duyan ve özgürlüklere dair toplum içindeki insanların kendi yaşamlarıyla ilgili süreçlerine destek olmaya çalışan bir yapım var. Görevim de bunu gerektiriyor. Tabii ki eşcinsel vatandaşlarımızın da yaşam kalitelerini ya da yaşamla ilgili özgürlüklerini korumakla ilgili sorumluluğumuz var. Şunu söylemekte fayda görüyorum ki eşcinsel evliliğe izin verilmesi hususuna henüz toplumumuzun hazır olmadığının da altını çizmek isterim."

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Selçuk Bayraktar'tan heyecanlandıran paylaşım! EMLAK - 22.05.2020 İlçe Başkanı itiraf ettiği halde İmamoğlu aklamaya çalıştı! EMLAK - 22.05.2020
 • Ertuğrul 23.05.2020 23:50 / 1 kişi beğenmiş /

  Sapkın bir zihniyete oy vererek kimlere hizmet ettiğini gör ey vatandaş. Onaylı yan lar Lut kavminin helakina hazır ol.

 • Ömer 23.05.2020 10:29 /

  İmamoğlu yanlış yoldasin bu düşünceyle bir daha rüyanda bile başkanlığı göremezsin

 • facebok 23.05.2020 02:16 / 3 kişi beğenmiş /

  Sen hazirsan dugunu yap

 • Vatandas kazim 23.05.2020 01:00 / 2 kişi beğenmiş /

  Senin Allaha saygın yokmu ,hangi dine mensupsun.Senin vazifen olmayan bir çok seyi vazife sayarken kimseye saygı duymuyorsun.saygı duyduklarına dön saýın,baskaldıran.Rabbimin huzurunda eyup sultana giderek kuran okuduğunami saygı duyalim,yoksa escinsellere evliliğe özgürĺük diyebilmenemi saýgı duyalim,sana saygı duyan sana ve senin gibi saygi duyduklarına benzesin,

 • misafir 22.05.2020 16:02 / 6 kişi beğenmiş /

  Adam allahın kanununu hiçe sayıp toplumun ne diyeceğne bakıyor dinsiz

emlak kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla