EMLAK / 14.08.2020 10:17

İstanbul'un göbeğinde akılalmaz olay! Kız arkadaşıyla yürürken dehşeti yaşadı

Taksim’de kız arkadaşıyla kaldırımda yürüyen genç bir adamın cep telefonunu konuştuğu esnada çaldılar. Kız arkadaşının şoke olduğu olayda neye uğradığına şaşıran adam dakikalarca kapkaççıları kovaladı ancak yakalayamadı. Korku dolu o anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz 24 Haziran Çarşamba günü saat 11.45 sıralarında Beyoğlu Taksim'de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, taksicilik yaparak geçimini sağlayan genç bir adam, kız arkadaşıyla gezmek için Taksim'e geldi. Genç, meydana doğru yürüdüğü sırada bir yandan da cep telefonuyla görüşme yapmaya başladı. Bir süre telefonla konuşan adam, arkasından yaklaşan iki şahsın kapkaçına uğradı. Konuştuğu telefonu kulağından alan kapkaççılar hızla koşarak kaçmaya başladı. Kız arkadaşının şoke olduğu olayda telefonunun çalınması üzerine adam da şahısların peşinden koşarak yakalamaya çalıştı. Dakikalarca yaşanan kovalamaca sonucunda şahıslar izlerini kaybettirdi. Korku dolu anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Kulağından kapkaç yaptılar

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, genç adam kız arkadaşıyla kaldırımda yürüyor. Adam bir yandan da cep telefonuyla görüşme gerçekleştiriyor. Arkasından yaklaşan kapkaççı telefonu kulağından alarak çalıyor. Adamın yanındaki kız şoke oluyor. Kapkaççılar koşarak kaçıyor, adam da arkasından onları kovalıyor.

“Telefonu kulağında gördü mü alıp kaçıyorlar”

Olay hakkında konuşan bir vatandaş, “Ben otelin arkasından aşağıya doğru geliyordum. 2 şahıs gelirken ‘pat' diye telefonu konuşurken kulağından aldılar. Kapkaç sonrası adam aşağıya doğru koştu ama nereye kadar koşacak şahıslar tazı gibiydi. Geçen de CHP İl Başkanının telefonunu bu şekilde çalmışlardı. Burada çok kapkaç oluyor, insanlar kendilerine çok dikkat etsinler. Ben telefonumu çıkartmaya korkuyorum. Buralar düzelmişti ama şimdi adı çıktı. Allah herkesin yardımcısı olsun, telefonum pahalı olduğu için ben çıkartmıyorum. Adamlar arkasına bakmıyor, telefonu kulağında gördü mü alıp kaçıyorlar” dedi.

Öte yandan, kapkaçın ardından ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri ise, mağdurun ifadesini alarak çevrede güvenlik kamera incelemesi yaptı. Çalışmaların ardından ekipler eşkalleri belirlenen şahısları yakalamak için çalışma başlattı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Türkiye'den Ermenistan'a ultimatom! (23 Eylül 2020 Günün Önemli Gelişmeleri) EMLAK - 23.09.2020 ABD’de silahlı saldırıya uğrayan baba çocuklarını ölümden böyle kurtardı EMLAK - 23.09.2020
 • Gaziantepli 16.08.2020 22:26 /

  Çalmıyor. Çalmak gizlice olur. Gasp ediyor, kapıp kaçıyor.

 • Daruga 14.08.2020 21:53 / 1 kişi beğenmiş /

  Halil , madem itiraz ettin o zaman bu olayı sen iyi bir araştır.Çünkü bu sana farzdır.Bu tebligatı yapmak da bize.

 • halil 14.08.2020 20:58 /

  Fecisi isimli şahsâ cevaben yaziyorum haram helal sana mi soruluyor eğer zinaya şahit olmamışsan gözlerinle, söyleme der. Hatta şahit olmuşsan bile yine söyleme belki o günahı isleyenler o hatadan döner de bir daha işlemezler diye. Sen çıkmış burda iftira atıyorsun bunu din adına yapıyorsun güya din öğretiyorsun okuyanlara hadi ordan kendini bilmez senin gibiler yüzünden islamin dinin adına zarar geliyor

 • eflanili 14.08.2020 20:30 /

  gömleğinde parmak izi çıkmıştır. yakalanır

 • zafer gülten 14.08.2020 20:06 /

  demekki Taksim avanelerini yapılan yeni camide adam edememiş,buranın halkını adam etmek için ara sokaklardaki bütün viraneleri,bir başka deyimle batakhaneleri(fuhuş ve uyuşturucu yuvaları,kumar evleri) ni yıkacan ve orda oturan it kopuk takımını şehr dışına sürecen ki Taksim herkesin gelip oturabileceği bir aile semti olsun.

emlak kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla