Rusya’da bir adam, evinin önünde duran otomobilini temizlerken binanın üst kısmından beton parçası düştü. Şanslı adam, saçaktan kopan kocaman beton parçasından son anda kurtuldu.  

Rusya’nın Vladivostok şehrinde gece saatlerinde başlayan aşırı tipi ve kar yağışı nedeni ile kentin belli bölgelerinde günlük hayat olumsuz etkilenirken, pek çok araba kar altında kaldı. Sabah saatlerinde, kimliği açıklanmayan bir adam evinin önünde park halinde duran otomobilinin üzerindeki karı temizlemeye indi. Arabasını temizlerken bir süre sonra yukarıdan sesler geldiğini fark eden adam, binanın çatısından kopan büyük beton parçasını görerek geriye çekildi. Adam ezilmekten son anda kurtulurken, beton parçası arabasının üzerine düştü. Araç, darbenin etkisiyle neredeyse ortadan ikiye ayrılarak kullanılmaz hale geldi.

Adamın kurtuluşu ve arabasının paramparça olduğu anlar binanın güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi. Olayın ardından bölgeye intikal eden polis ve uzmanların yaptığı ilk açıklamaya göre, beton parçası binanın en üst kısmındaki saçak olarak adlandırılan yerden koptu. Betonun saçaktan kopmasının ise, şiddetli kar ve tipi yağışları nedeniyle betondaki yumuşamadan ötürü gerçekleştiği bildirildi. Olay yerindeki incelemeler devam ediyor.

Yorumlar 8 Yorum Var
 • çetin 20.11.2020 10:23
  pert olmuş
 • vatandaş 20.11.2020 07:52
  bu adamlarda neden maske yok birde soğuk hava virüs yaşayabileceği bir ortam
 • HeYBeT 19.11.2020 16:01
  iyi arabadada fazla hasar yok,cana gelen mala gelsin...
 • Vatandaş 19.11.2020 15:53
  ABD de de oluyor, her yerde kaza olabilir fakat geçişmiş ülkelerde sorumlularına bedeli ödetiliyor.
 • Remzi 19.11.2020 15:45
  Kazaları sadece burada oluyor sananlar, aşağılık kompleksi içerisine hapsolmuş, sadece son 100-150 yıla bakan. Ondan önceki 800-900 yıla bakamayan zavallılardır. Bu kompleksten kurtulmalıyız. Yaptığımızda en iyisini yapabiliyoruz. Türk malıysa öyledir böyledir deyip durmayın artık.
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek